HA Hrvatska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HA Hrvatska

4 posters

    Adresa foruma

    TypeR
    TypeR
    Admin


    Broj postova : 27
    Join date : 02.03.2010

    Adresa foruma Empty Adresa foruma

    Postaj  TypeR pet oľu 05, 2010 5:20 pm

    Ovdje možete izraziti želju o adresi foruma, ako vam se ova ne sviđa.
    Naziv foruma ostat će HA Hrvatska

    Znači ????.77forum.com
    avatar
    shtuks


    Broj postova : 10
    Join date : 06.03.2010

    Adresa foruma Empty Re: Adresa foruma

    Postaj  shtuks sub oľu 06, 2010 1:10 am

    Možda bi se moglo i ohmcro.77forum.com, ali vidjet ćemo što će ostala ekipa reći Wink

    ok je i hacro kad bolje razmislim...
    avatar
    amigo


    Broj postova : 1
    Join date : 08.03.2010

    Adresa foruma Empty Re: Adresa foruma

    Postaj  amigo pon oľu 08, 2010 2:52 pm

    ok je i hacro kad bolje razmislim...[/quote] Wink Wink


    Šteta što nisam hakerski tip pa da pomognm malo...

    Al nešto drugo, ako nas ima 422 managera iz Hrvatske, pa nek je 100-200 zagrijano, mislim da bi to bilo to kad bi svatko donirao 1 (slovima: JEDNU!) kunu za forum...

    Iako, koliko sam primijetio u zadnje vrime, nije bilo nešto postova...Mora da su nas Simonica i Ante uzeli pod svoje, pa nemamo vrimena razmišljat o nečemu nevažnijem kao što je npr. HA...Jer ipak mislim da nas je dosta koji smo u ovome već poprilično dugo i drži nas i dalje, odvojimo koji minut za compom i svatko ima neke svoje derbije...Zato je mala šteta da ne tračamo malo više Sad

    Bilo kako bilo, smatram da dolaze bolji dani, ipak je proljeće vrime buđenja iz zimskog sna ( plus to što su još i medvjedi u modi napokon ove godine), pa makar do lita i prevelikog zračenja compa i otapljanja leda Rolling Eyes

    U svakom slučaju, imate svoju moju potporu i pomoć!
    avatar
    shtuks


    Broj postova : 10
    Join date : 06.03.2010

    Adresa foruma Empty Re: Adresa foruma

    Postaj  shtuks pon oľu 08, 2010 3:09 pm

    Ma ja sam u svakom slučaju za besplatnu varijantu ukoliko je to moguće ostvariti...

    Uvijek će postojati problemi sa plaćanjem i to se ne može izbjeći. Koliko je menadžera trenutno zaista aktivno se najbolje vidi za vrijeme izbora di glasuje max 20ak ljudi.

    Ja se nadam da će se ljudi probudit, ali ne može se glavnom kroz zid :/
    Marin Kraljevic
    Marin Kraljevic


    Broj postova : 36
    Join date : 06.04.2010
    Lokacija : Split

    Adresa foruma Empty Re: Adresa foruma

    Postaj  Marin Kraljevic uto tra 06, 2010 3:32 pm

    ja sam može se reć nov i na igrici i na ovom forumu, prezadovoljan sam igrom, slažem se sa shtuksom da bi trebao ovaj forum ostat free. a što se tiče aktivnosti igrača, mislim da ima više aktivnih igrača, samo što većina njih uopće ne mari za događanja u vezi igre. evo uzmimo slučaj svih foruma, na većini njih ima tek par postova a po datumima se može vidjet da su forumi davno napravljeni. za hokej sam se uvelike zainteresirao zahvaljujući medvjedima i njihovom uspjehu u ebel ligu koji je doveo hokej na male ekrane, a time je i živnula zainteresiranost za hokej u cijeloj državi a i šire, na facebooku ima grupa posvećena medveščaku i tamo možemo vidjeti objave ljudi iz bih, država njemačkog govornog područja... medvjedi su svojom srčanošću doveli ljude na tribine, navija se i poslije posljednjeg zvižduka, jednostavno hokej je postao popularniji od nogometa, hajduk i dinamo su u sjeni medveščaka, većina igrača iz ebel lige hoće u medveščak, na utakmice dolaze navijači slovenskih, austrijskih... klubova. ufff, jesam se raspisao Wink što se tiče ante i glupe simone, ne bih ništa komentirao, to je dvoje ljudi koji su u središtu pozornosti a ne bi trebali bit, ima puuuuno važnijih tema kojima se trebamo bavit. što se tiče pak naziva, hacro mi je baš cool Very Happy
    Marin Kraljevic
    Marin Kraljevic


    Broj postova : 36
    Join date : 06.04.2010
    Lokacija : Split

    Adresa foruma Empty Re: Adresa foruma

    Postaj  Marin Kraljevic čet svi 20, 2010 5:33 pm

    I dalje slaba aktivnost igrača na forumu. Nadam se boljem. Zamolio bih sve registrirane forumaše da pozivaju svoje manager frendove da se registriraju.

    Sponsored content


    Adresa foruma Empty Re: Adresa foruma

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: ned svi 19, 2024 7:31 am.