HA Hrvatska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HA Hrvatska

2 posters

    Prijateljske

    avatar
    VT-Braca


    Broj postova : 1
    Join date : 06.04.2010

    Prijateljske Empty Prijateljske

    Postaj  VT-Braca pet tra 09, 2010 2:19 pm

    Zanima me u svezi rezervnih igrača:dali je bolje da igraju prijateljske utakmice(za njihov napredak)ili je svejedno...Naime ako stavim njih oni su puno slabiji od prve postave i sve ću prijateljske izgubiti(iako to nije bitno).Ako mi neko može odgovoriti bio bih jaako zahvalan!! king
    avatar
    alen


    Broj postova : 2
    Join date : 09.03.2010

    Prijateljske Empty Re: Prijateljske

    Postaj  alen pet tra 09, 2010 3:24 pm

    VT-Braca je napisao/la:Zanima me u svezi rezervnih igrača:dali je bolje da igraju prijateljske utakmice(za njihov napredak)ili je svejedno...Naime ako stavim njih oni su puno slabiji od prve postave i sve ću prijateljske izgubiti(iako to nije bitno).Ako mi neko može odgovoriti bio bih jaako zahvalan!! king
    ovisi
    ako želiš da ti igrači iz prvog sastava mrvicu bolje treniraju i još skupe nešto iskustva onda ih ostavi da igraju i prijateljske
    ali onda postoji rizik od ozljede pa neće ni trenirati ni skupljati iskustvo

    ali ako tek počinješ igrati onda bi mi stalno igrala prva postava jer večina igrača iz prvog sastava ne vrijedi ništa pa onda nema ni smisla da igraju rezerve
    tek kad ćeš moći dovesti klince za trening -> onda oni igraju tbog treninga i polakog skupljanja iskustva

      Similar topics

      -

      Sada je: ned svi 19, 2024 10:10 am.