HA Hrvatska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HA Hrvatska

    33. sezona

    avatar
    gimel


    Broj postova : 10
    Join date : 05.03.2010

    33. sezona Empty 33. sezona

    Postaj  gimel sri lip 16, 2010 2:10 pm

    Evo da se malo izjasnim kakvi su planovi za U20 u ovoj sezoni...

    Prvo i glavno... naći barem 2 linije 17 godišnjaka sa preko 90 kvalitete... IS recimo nebitan, pošto će dobro trenirat, a ako će netko zaostajat pogurat ćemo ga... Smile Da sakupe barem 60+ iskustva do SP u 36. sezoni... znači barem 4-5 obrambenjaka, 4-5 krila i 2-3 centra (oni sa najviše IS-a i največom kvalitetom, pošto su sa 17 god skilovi razbacani, od njih se može radit bilo što)...

    Drugo, ali ne i manje bitno... Golmana.. 17 god, da već sada brani sve tekme do SP u u 36. sezoni... da i mi imamo jednog poštenog golmana... Nikad se nisam bavio golmanom, pa nisam siguran kako oni stoje sa treningom i iskustvom, ali očito slabije od ostalih igrača...

    Treće i najrealnije... Uigrat 3 linije za SP u 34. sezoni, te se vratit u U20 I A ili U20 I B od postoječeg igračkog kadra... recimo da baš i nisam zadovoljan sa trenutnim kadrom, ali gledajuči druge iz U20 II B, koji još nemaju nikakav, bio bi ogroman neuspjeh ne vratiti se u rang više već na sljedećem SP...

    Pošto kao što je rekao c0vj3k da Hrvatska nema dovoljno kvalitetnih i iskusnih igrača za 4 linije (što se slažem), igrat čemo sa 3 linije, a oviso o iskustvu i situaciji ćemo napraviti raspored vremena provedenog na ledu i PP i PK linija... ove sezone bi se moglo dogoditi da odigramo i nekoliko utakmica sa par 17-godišnjaka... Uglavnom sada forsiramo igrače sa malo iskustva, da baš nebi ispalo da igramo SP sa igračima od 20 iskustva...

    Ali prije svega se okrećemo traženju 17 godišnjaka sa preko 90 kvalitete... menagera koji bi ih forsirali ima dovoljno, novac je sudeći po razgovoru sa nekim menagerima nebitam, pošto mislim da malo koja reprezentacija ima 10 milijardi proračun.. Smile

    Nisam siguran koliko se u ova prva dva tjedna izvuklo juniora od 17 god. sa preko 90 kvalitete, ali mislim da bi ih trebalo biti dovoljno barem za 2 linije... ako je više od toga, nitko sretniji od mene... jedino je bitno da oni koji ih izvuku, odmah stavljaju u igru i/ili prodaju ako nemaju Trening i Regeneraciju na 100%... već sad je to problem kod nekih menagera, pošto žele zadržati takve igrače... samo da napomenem da svakodnevno tražim i skautiram 17 godišnjake, te pokušavam dogovorit uvjete igranja ili prodaje istih... zasad uspješno... Smile

    I to je uglavnom to... ako netko ima neki prijedlog ili misli da nešto od ovoga nije na mjestu, neka slobodno javi...

    Sutra ili tokom tjedna ću objaviti što sam uspio naći (skautirati) i kakvi su planovi s njima...
    avatar
    gimel


    Broj postova : 10
    Join date : 05.03.2010

    33. sezona Empty Re: 33. sezona

    Postaj  gimel sri lip 16, 2010 2:14 pm

    I još samo da kažem da sam se zaletio sa pozivanjem nekih igrača u repku(da netko nebi zamjerio), ali to više neće biti slučaj... od sljedeće sezone će biti jasno definirano kakav igrač može u U20 repku... a s ovima ću izgurati 2 tjedna, pa se riješit viška...

      Sada je: ned svi 19, 2024 8:31 am.