HA Hrvatska

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HA Hrvatska

    Croatia Bears

    Marin Kraljevic
    Marin Kraljevic


    Broj postova : 36
    Join date : 06.04.2010
    Lokacija : Split

    Croatia Bears Empty Croatia Bears

    Postaj  Marin Kraljevic uto tra 06, 2010 9:22 pm

    Evo, prvi ću predstaviti svoj klub i reći nešto o njem, ponajprije o samom imenu. Moj klub je Croatia Bears i kao što se može zaključit, dao sam im ime po našim medvjedima. Htio sam tim nazvat Medveščak, ali je ime bilo zauzeto. I tako nastade Croatia Bears. Igru sam započeo u 5. ligi i odmah u prvoj sezoni ostvario zapažen rezultat, osvojivši 2. mjesto na kraju regularne sezone i na kraju playoffa, te sam se plasirao u ligu više. Nakon 5 kola stojim ne tako loše iako je moglo biti bolje. Za poraze sam kriv ja, zbog lošeg postavljanja taktike a i zbog neiskustva no zahvaljujući savjetima shtuksa, typeRa, alena v, krwnika i draxa mislim da sam uvidio neke greške i da će rezultati biti bolji. Hvala navedenoj petorki na korisnim savjetima! Trenutno mi je tim sastavljen od ne baš nešto pretjerano dobrih igrača, izuzev njih nekoliko ali tim je u izgradnji i nadam se da će vrlo brzo biti dovoljno jak za postizanje zapaženih rezultata. Eto, zasad toliko o mom timu.
    Marin Kraljevic
    Marin Kraljevic


    Broj postova : 36
    Join date : 06.04.2010
    Lokacija : Split

    Croatia Bears Empty Re: Croatia Bears

    Postaj  Marin Kraljevic sri svi 19, 2010 1:07 pm

    zasad ide odlično, i bolje od očekivanog. 2. PO zaredom i odmah stari poznanici koji mi nisu ostali u dobrom sjećanju, ali ko zna, možda se i revanširam Smile a ako i ne uspijem, sam ulazak u PO je za mene veliki uspjeh.

      Similar topics

      -

      Sada je: ned svi 19, 2024 9:20 am.